Ga direct naar de inhoud.

Contactgegevens

Contactgegevens

Gevestigd in Westland staan wij midden in de dagelijkse praktijk van innovatieve ontwikkelingen en hoogwaardige technieken.

Bezoekadres:
Jogchem van der Houtweg 4
2678 AG, De Lier
Nederland

Postadres:
Postbus 41
2678 ZG, De Lier
Nederland

Telefoon: 0174 522222
Fax: 0174 510454
info@vb-group.nl

Management: 
Edward Verbakel e.verbakel@vb-group.nl

Michel Winkel m.winkel@vb-group.nl
Marco de Bruijne m.bruijne@vb-group.nl

Export sales manager: 
Robert Marks r.marks@vb-group.nl


Technical Sales Manager VB Geo Projects
Romboud Harskamp r.harskamp@vb-group.nl

Projectleiding kassenbouw en bouw:
Bart Kester b.kester@vb-group.nl
Thomas van der Knijff t.knijff@vb-group.nl
Marcel van Leeuwen m.leeuwen@vb-group.nl
Frank van Veen f.veen@vb-group.nl

Projectleiding klimaat en energie:
Leon Ammerlaan l.ammerlaan@vb-group.nl
Bas Keijzer b.keijzer@vb-group.nl
Arthur van der Voort a.voort@vb-group.nl
Edwin Akkerman e.akkerman@vb-group.nl

Export en logistiek:
Eric Philipsen e.philipsen@vb-group.nl  
Tim Seepersaud t.seepersaud@vb-group.nl 
Arco van Zanten a.zanten@vb-group.nl

Administratie: 
Kees van der Sar k.sar@vb-group.nl
Ineke van den Berg i.berg@vb-group.nl
Lia van der Ploeg l.ploeg@vb-group.nl

Fakturen aan: inkoopfacturen@vb-group.nl

Interesse in onze diensten, neem gerust contact op:

(* Verplichte velden)